Armled – Audyty, Rozwiązania, Modernizacjea

Jak uzyskać dofinansowanie na modernizację oświetlenia

Jak uzyskać dofinansowanie na modernizację oświetlenia?

Niemal każda osoba zarządzająca większym obiektem zmaga się z problemem: jak zmniejszyć koszty oświetlenia stadionu/ hali produkcyjnej czy magazynu?

Oczywistym rozwiązaniem wydaje się wymiana starej instalacji na nowoczesną i energooszczędną, jednak taka wymiana wiąże się z niemałą inwestycją, a nie każda instytucja może pozwolić sobie na takie wydatki. Z pomocą może przyjść właśnie dofinansowanie na wymianę oświetlenia. Mogą to być dotacje unijne lub ze skarbu Państwa, natomiast niezależnie od tego uzyskanie ich wymaga spełnienia odpowiednich warunków.

Jednym z najważniejszych elementów pomagających uzyskać takie fundusze jest audyt energetyczny przeprowadzony według procedur wymaganych przez daną instytucję.

W jaki sposób audyt może pomóc uzyskać pieniądze na wymianę instalacji?

Po pierwsze: audyt jest oficjalną dokumentacją przeprowadzonego badania zgodności naszej instalacji z przyjętymi normami, a to znaczy, że jego wyniki są respektowane jako wskaźnik potrzeb modernizacyjnych danego obiektu.

Po drugie: audyt wskazuje punkty krytyczne i priorytety dla naszej instalacji, podpowiada rozwiązania i szacuje, jakie są koszty energooszczędnego oświetlenia. dostajemy informacje, ile będzie kosztować uzyskanie danego poziomu oszczędności, a to przecież jest naszym głównym celem.

Mając taki dokument, jesteśmy wiarygodnym i rzetelnie przygotowanym kandydatem do uzyskania dotacji na wymianę oświetlenia.

Jak uzyskać audyt? Od kilku lat zajmujemy się tą kwestią w obiektach na terenie całej polski. Zaufało nam już wielu klientów. Zadzwoń do nas i dowiedz się, ile możesz oszczędzić.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *