Armled – Audyty, Rozwiązania, Modernizacjea

Jak Dobrać Oprawy do Projektu OŚwietlenia

Jak dobrać oprawy do Projektu?

Jak nie dać się naciągnąć dostawcom wykorzystującym niewiedzę klientów?

Jesteś na etapie przedwykonawczym modernizacji swojej instalacji. Podjąłeś decyzję o wymianie urządzeń i rozwiązań kosztujących krocie w rachunkach za energię i serwisie. Specjalista przeprowadził audyt energetyczny, stworzył projekt, lecz nastał moment, gdy zostałeś z masą danych, z którymi nie masz pojęcia co zrobić. Poniższy artykuł traktuje o tym, dlaczego powinieneś zaufać specjalistom w kwestii doboru urządzeń zgodnych z projektem.

Podpisując umowę z niezależnym doradcą technologicznym, jesteś chroniony, gdyż bierze on odpowiedzialność za dopasowanie opraw do wymagań projektu lub audytu.

Zdejmuje to z Ciebie trudną kwestię poznania danych technicznych, ale również daje pewność, że firma pracująca przy kolejnej realizacji zna sytuację na rynku, wie który dostawca jest godny zaufania i które modele sprawdzają się najlepiej.

Firma może także dla Ciebie sprawdzić parametry danego urządzeniu bezpośrednio u producenta, oraz przedstawić najlepsze alternatywy dla danego modelu.

Co więcej, dobry specjalista będzie przede wszystkim doradcą, który odniesie się do Twojej konkretnej sytuacji. Oznacza to, że dokładnie zbada warunki techniczne, środowiskowe czy atmosferyczne Twojego obiektu i wskaże Ci czynniki, które mogą być istotne dla prawidłowego funkcjonowania Twojej instalacji. Zaproponuje też jak ewentualnie zabezpieczyć się przed niepożądanymi efektami.

Dobór urządzeń do projektu to trudne zadanie, które zdecydowanie najlepiej zlecić ekspertom. Ponadto możesz zyskać, gdy będzie reprezentował Cię przed dostawcami, nie pozwalając na wykorzystanie Twojej niewiedzy, a nawet wynegocjuje dla Ciebie korzystniejszą cenę.

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *