Armled – Audyty, Rozwiązania, Modernizacjea

Co daje audyt oświetlenia

Coraz częściej słychać z różnych źródeł, że kolejne ośrodki sportowe, ale i również obiekty przemysłowe i kulturalne decydują się przeprowadzić u siebie audyty energetyczne bądź oświetlenia. Jeśli nadal zastanawiasz się, co z tego mają i czy Ty również powinieneś zainteresować się Tym tematem, to poniższy artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Audyt Energetyczny pozwala nam porównać aktualny stan funkcjonowania naszej instalacji oświetleniowej(merytorycznie – brzmi jakbyśmy mieli kable sprawdzać) z przyjętymi standardami, bądź z założonym poziomem redukcji kosztów oświetlenia. Jeśli chcielibyśmy zmniejszyć roczne wydatki z tego sektora np. o 30%, audyt wskaże nam dokładne przyczyny, dlaczego nasze koszty oświetlenia są tak wysokie, jakie powinniśmy podjąć kroki, aby je zmniejszyć, za pomocą jakich narzędzi i ile może to kosztować. Krótko mówiąc, dobrze przeprowadzony audyt jest odpowiedzią na pytanie:

Co zrobić, aby mniej płacić za oświetlenie?

Marka Armled rozszerza korzyści z przeprowadzonych badań o kolejne.

-Audyt Dostawców rozwiązań, które chcielibyśmy wdrożyć, aby uzyskać założone oszczędności.

-Audyt produktów pod kątem spełniania przez nie wymagań projektu.

Stawiamy na dokładne dane o potencjalnych kosztach i zyskach, odnosząc je do realnych faktur. Jakość wykonanej usługi i spełnienie oczekiwań klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *